İletişim Bilgileri

Anfomak Hp Plotter Satış Ankara Plotter Makinaları Satış ve Servisi

  • Yetkili Kişi: Ramazan DEMİR
  • Telefon numarası: +90 (0535) 210-76-44
  • MSN: anfomak@hotmail.com
  • Adres: Kabil Cad Dikmen, Çankaya, Ankara, 06371, Türkiye

Sitedeki güncellemeler
Ankara Hp Türkiye

Ankara Hp Türkiye

HP TÜRKİYE TEK PLOTTER YETKİLİ SERVİSİ… , HP BAYİ, Plotter hp, Plotter mürekkep, TAMİRAT HP, HP PRİNTER BAKIM, PRİNTİNG PARÇA, Plotter İndigo press, HP TEKNİK,
sipariş alınır
99 TL
Satın Al
Ödeme ve Teslimat Şartları
İletişim Bilgileri
  • Yetkili Kişi: Ramazan DEMİR
  • Telefon numarası: +90 (0535) 210-76-44
  • MSN: anfomak@hotmail.com
  • Adres: Kabil Cad Dikmen, Çankaya, Ankara, 06371, Türkiye
Ürün ile ilgili detaylı bilgi

Ankara Hp Türkiye

HP Türkiye, iş ortaklarına internet aracılığıyla ulaşarak iş ve iletişim hızını artırmak, onlara ihtiyaç duydukları an destek verebilmek ve her türlü konuda fayda sağlayacakları bir web sitesi kurulmasını istiyordu.

Çözüm ; HP bayilerinin ürünleri, çözümleri, kampanyaları ve son gelişmelerle ilgili bilgi edinmeleri için iş ortakları web portalı hazırlanmıştır. www.anfomak.com

Sonuç ; HP, iş ortaklarıyla iş ve iletişim hızını önemli ölçüde artırmış, iş ortaklarının her türlü sorunu ile daha yakından ve daha kısa sürede ilgilenilmesini sağlamış ve böylece verimliliği artırmıştır.

HP Hakkında ; Dünya çapında tanınan güvenilir bir marka olan ve hayatın her alanına yönelik teknoloji çözümleri geliştiren HP, ülkemizde lider bilgi teknolojileri firması hizmet veriyor. HP TÜRKİYE’NİN GENİŞ FORMAT YAZICI MAKİNELERİNİN TEK YETKİLİ SERVİSİ, PLOTTER SATIŞ DİR.

HP PLOTTER DESİGNJET GARANTİLİ VEYA GARANTİSİZ TÜM PROJE ÇİZİCİ MAKİNELERE ÖZEL TEKNİK SERVİS FİYATLARINA ÇOK UYGUN KOŞULLARDA SERVİS HİZMETİ VERMEKTEYİZ. ÇEŞİTLİ TEKNİK SERVİS HİZMET PAKETLERİMİZLE SİZE EN HIZLI BİR ŞEKİLDE SERVİS VERMEKTEN MUTLULUK DUYARIZ.

Copyright © 2008–2010 R.D Anfomak ®

www.anfomak.com ® Msn Destek hattı : ankarahpservis@hotmail.com , 7/24 Cep Tel : 0507–3391799 , 0535–2107644 Ramazan DEMİR, Hp Türkiye Satış Müdürü, Bilgilerinden Firmamıza Ulaşabilirsiniz.

ANKARA ŞEHİR İÇİ HEMEN TESLİMAT YAPILIR, ANKARA İLİ DIŞI SİPARİŞLER ANLAŞMALI KARGO İLE ADRESİNİZE YOLLANIR.

HP TÜRKİYE TEK PLOTTER YETKİLİ SERVİSİ… , HP BAYİ, Plotter hp, Plotter mürekkep, TAMİRAT HP, HP PRİNTER BAKIM, PRİNTİNG PARÇA, Plotter İndigo press, HP TEKNİK, HP SERVİS, Plotter kayış, PLOTTER KAĞIT, HP TEKNİK PLOTTER, HP YETKİLİ SERVİSİ, Plotter İnk, HP ONARIM, HP YEDEK, PARCA HP, YAZİCİ, kartuş, YAZICI SERVİS PLOTTER BAKIM, Plotter Fotoğraf Yazıcılar, TEKNİK SERVİSİ, Plotter Photo Yazıcılar, Art Design plot, YAZICI PLOTTER SERVİSİ, PLOTTER SATICI BAYİ, ucuz Plotter, uygun Plotter, PHOTO SMART TAMİRİ, PLOTTER TEKNİK SERVİS, Plotters technic, 90 nr PLOTTER TEKNİK SERVİS,Plotter 100plus, hp 130 ink, hp 8000s TEKNİK SERVİSİ, BÖLGE ONARIM, ORJİNAL YEDEK PARCA, plotter UCUZ KAĞIT, YAZİCİ kartuş, plotter TEKNİK SERVİSİ, plotter YAZICI SERVİS, PLOTTER BAKIM ONARIM, Plotter Designjet TAMİR, 9000S Plotter TEKNİK SERVİS, İNDOOR Plotter TEKNİK SERVİS, Plotter Kağıt, Plotter Kagit YAZİCİ, Plotter Aydinger YAZICI, Plotter Proje YAZICI SERVİSİ, Plotter ÇOK FONKSİYONLU ÇIKTILAR, Plotter plus GL/2 rem kartı, HP ÇOK FONKSİYONLU YAZICI SATIŞ, Plotter ÖZEL TAMİRAT SERVİSLERİ, Plotter BAYİLERİ, Plotter Photo Yazıcılar, Plotter super YAZİCİ, Art Design tual kanvas, Hp Designjet Yetkili Teknik Servisidir…

Sipariş bilgileri
  • Fiyat: 99 TL
Ticiz.com'un rehber kategorisi: Ankara'daki Yazıcılar ve tarayıcılar
Oluşturma tarihi: 12.06.2012 12:11
Düzenleme tarihi: 28.11.2012 10:33